Lampa ogrodowa Cube CB-330 AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CUBE CB-330 AL to nowoczesny, srebrny słupek oświetleniowy o wysokości 33 cm, charakteryzujący się minimalistycznym, prostokątnym wyglądem.
Oprawa doskonale sprawdza się jako oświetlenie schodów prowadzących do budynku, tarasu, alejek i roślinności w ogrodzie. Można ją zastosować zarówno w domu, jak i do oświetlenia ciągów komunikacyjnych, parkingu oraz terenów zielonych wokół pensjonatu, hotelu lub firmy.
Źródło światła mocowane jest na gwincie E27 (maksymalnie 20W),pozostawiając Państwu wybór mocy i barwy światła stosując nowoczesne energooszczędne żarówki LED.
Lampa wykonana jest z lakierowanego proszkowo profilu aluminiowego oraz satynowego klosza akrylowego (PMMA). Zastosowane materiały zapewniają odporność na warunki atmosferyczne oraz pozwalają zachować doskonały wygląd przez wiele lat.
Produkt dostępny jest również w kolorach: czarnym, ciemny popiel oraz w kilku wariantach wysokości.
Dane techniczne
| KOLOR | srebrny |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) satynowane |
| Głębokość | 8 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Klasa szczelności IP | 44 |
