Lampa kinkiet Cube CB-K AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CUBE CB-K AL to nowoczesny, prosty, srebrny kinkiet elewacyjny o minimalistycznym wyglądzie.
Kinkiet CUBE to elegancka lampa, którą możemy z powodzeniem zastosować do oświetlenia w wejścia do domu lub firmy, bramy garażowej, doskonale oświetli elewację budynków, taras oraz drzwi balkonowe, pozwoli na bezpieczne i komfortowe poruszanie się wieczorem wokół posesji.
Lampa została wykonana z lakierowanego proszkowo profilu aluminiowego oraz wyposażona w klosz ze szkła akrylowego (PMMA) który ma za zadanie równomiernie rozproszyć światło.
Oprawa posiada wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz zachowuje znakomity wygląd przez wiele lat.
Źródło światła mocowane jest na gwint E27 (max 20W) pozostawiając państwu wybór mocy i barwy światła stosując nowoczesne energooszczędne żarówki LED.
Występuje również w kolorach: czarnym, ciemny popiel.
Dane techniczne
| KOLOR | srebrny |
| Wysokość | 20,5 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) satynowane |
| Głębokość | 14 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Klasa szczelności IP | 44 |
