Lampa sufitowa Cube CB-S AL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CUBE CB-S AL to nowoczesna, prosta lampa sufitowa o minimalistycznym wyglądzie w kolorze srebrnym o wysokości 20,5cm.
Źródłem światła jest wymienna żarówka (brak w zestawie) montowana na gwint E27 (maks. 20W). Wybór mocy i barwy światła zależy wyłącznie od państwa preferencji. Rekomendujemy zastosowanie energooszczędnych żarówek LED.
Idealna do montażu pod balkonem, w ganku oświetlając drzwi wejściowe lub w altanie ogrodowej. Oprawę można zamontować również jako lampę stojąca oświetlając alejkę, podjazd, zwieńczenie ogrodzenia lub bramy wjazdowej lub efektowne podświetlenie ogrodu skalnego.
Lampa wykonana jest z lakierowanego proszkowo profilu aluminiowego oraz satynowego klosza akrylowego (PMMA), zastosowane materiały zapewniają odporność na warunki atmosferyczne.
Lampa występuje również w kolorach: czarnym, ciemny popiel.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) satynowane |
| Głębokość | 8 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| KOLOR | srebrny |
| Wysokość | 20,5 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x max 20 W, 230V |
