PLAAT ST czarna lampa stołowa z mosiądzem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Średnica | 20cm |
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) / mosiądz |
| Kolor podstawy | czarny |
| MATERIAŁ | metal / mosiądz / szkło |
| Wysokość | 27cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 20cm |
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
| Barwa klosza | biały |
| Waga produktu brutto kg | 2.2 Kg |
| Wys/szer / średnica klosza | 20cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Źródło światła | E27 LED |
| przewód zasilający - długość cm | 150cm |
