PLAAT A 3L biała potrójna lampa sufitowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 60cm |
| Maksymalna Moc | 3 x 15W |
| Barwa klosza | biały |
| Waga produktu brutto kg | 5.9 Kg |
| Wys/szer / średnica klosza | 20cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Długość | 130cm |
| przewód zasilający - długość cm | 70cm, 80cm, 70cm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Źródło światła | E27 LED |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| KOLOR | biały (Signal White RAL 9003) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Kolor podstawy | biały |
