PLAAT B burgundowa lampa przysufitowa / plafon z podwyższoną szczelnością IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Głębokość | 20cm |
| Waga produktu brutto kg | 1.7 Kg |
| KOLOR | burgundowy (Purple Red RAL 3004) |
| Źródło światła | E27 LED |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa, plafon |
| Wysokość | 37cm |
| Średnica | 20cm |
| Szerokość | 20cm |
| Kolor podstawy | bordowy |
| Barwa klosza | biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wys/szer / średnica klosza | 20cm |
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
