PLAAT C żółta lampa ścienna / kinkiet z podwyższoną szczelnością IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| KOLOR | żółty (Sulfur Yellow RAL 1016) |
| Rodzaj lampy | lampa ścienna, kinkiet |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | 20cm |
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
| Szerokość | 20cm |
| Waga produktu brutto kg | 1.5 Kg |
| Barwa klosza | biały |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| Długość | 26,6cm |
| Źródło światła | E27 LED |
