PLAAT A czarna sufitowa lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcję PLAAT z poetką i pisarką Sylvią Plath łączy z pewnością szklany klosz :) Mlecznobiała kula, charakterystyczna dla lamp UMMO, jest stworzona po to, by odkrywać poezję światła. Metalowe rurki przecina cienki dysk, który niczym parasol osłania duży klosz w eleganckiej czapeczce. To właśnie metalowy dysk wyróżnia sufitowe lampy wiszące PLAAT, występujące w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym. Oświetlenie UMMO jest ręcznie składane z wysokiej jakości komponentów w naszej pracowni w Gdyni. Ze światłem jesteśmy za pan PLAAT :)
Seria PLAAT Premium to podstawowe modele w mosiężnej odsłonie. Mosiężne elementy są przez nas szlifowane i specjalnie zabezpieczane przed odbarwieniami. Lampy wiszące PLAAT są dostępne w wersji z czarnym lub białym kapeluszem i dyskiem. Do lamp mosiężnych dołączamy rękawiczki, dzięki którym w trakcie montażu na pewno nie zajdzie żadna reakcja chemiczna. Jak widzicie, szlachetnie obchodzimy się ze światłem :)
Dane techniczne
| Źródło światła | E27 LED |
| przewód zasilający - długość cm | 110cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Średnica | 20cm |
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Kolor podstawy | czarny |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Barwa klosza | biały |
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
| Wys/szer / średnica klosza | 20cm |
| Waga produktu brutto kg | 1.7 Kg |
| Długość | 160cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
