PLAAT A żółta sufitowa lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| przewód zasilający - długość cm | 110cm |
| Źródło światła | E27 LED |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Średnica | 20cm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Kolor podstawy | żółty |
| KOLOR | żółty (Sulfur Yellow RAL 1016) |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
| Barwa klosza | biały |
| Waga produktu brutto kg | 1.7 Kg |
| Wys/szer / średnica klosza | 20cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Długość | 160cm |
