PLAAT B granatowa lampa przysufitowa / plafon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Średnica | 20cm |
| Wysokość | 37cm |
| Kolor podstawy | granatowy |
| Szerokość | 20cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Barwa klosza | biały |
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
| Wys/szer / średnica klosza | 20cm |
| Waga produktu brutto kg | 1.7 Kg |
| Głębokość | 20cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Źródło światła | E27 LED |
| KOLOR | granatowy (Sapphire Blue RAL 5003) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
