Lampa wisząca sople biała SOPEL 3 koło 33623
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33623
- Seria: Sopel
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Sopel
- Kolor: biały
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 3
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 4W LED
- Wysokość: maks. 100 cm
- Szerokość: 16 cm
- Głębokość: 16 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenia: Nie
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wys/szer / średnica klosza | 50 * 2,5 cm |
| KOLOR | id_2 |
| Głębokość | 16 cm |
| Wysokość | max 100 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Szerokość | 16 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 3 x G9 max 12W LED |
