Lampa wisząca SOPEL 8 koło ceglany 41463
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Efektowna lampa wisząca SOPEL 8 Koło w ciepłym, ceglastym kolorze to doskonały wybór do dużych przestrzeni, w których oświetlenie pełni także rolę dekoracyjną. Osiem kloszy zawieszonych na okrągłej podsufitce zapewnia mocne i równomierne światło, tworząc wyjątkową kompozycję w nowoczesnym stylu.
-
Aż osiem źródeł światła – idealne do oświetlania dużych pomieszczeń
-
Regulowana wysokość zawieszenia – możliwość dopasowania do aranżacji wnętrza
-
Ceglasty kolor wprowadza do wnętrza ciepło i unikalny charakter
-
Solidne materiały i staranne wykonanie gwarantują trwałość
-
Uniwersalne gniazda E27 – swobodny wybór energooszczędnych żarówek LED
Lampa SOPEL 8 koło ceglana 41463 świetnie sprawdzi się w przestronnych salonach, jadalniach, loftach i wnętrzach komercyjnych, stając się centralnym punktem aranżacji.
Dane techniczne
| wysokość klosza | 50 cm |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokość | max 100 cm |
| Podział świecenia | tak |
| Szerokość | 30 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Kolor klosza | ceglany |
| Głębokość | 30 cm |
| Średnica klosza | 2,5 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Źródło światła | 8XG9 MAX 3W LED |
| Kolor podstawy | ceglany |
