Lampa wisząca SOPEL 3 prosty szary beż 41452
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna i elegancka lampa wisząca SOPEL 3 w uniwersalnym szaro-beżowym kolorze to propozycja dla osób szukających designerskiego i przytulnego akcentu do większych przestrzeni. Idealnie sprawdzi się nad stołem w jadalni, nad wyspą kuchenną lub w salonie.
-
Trzy źródła światła – równomierne oświetlenie pomieszczenia
-
Regulowana długość zawieszenia – łatwe dopasowanie do wysokości wnętrza
-
Szaro-beżowy kolor pasuje do różnych aranżacji wnętrz
-
Solidne wykonanie zapewnia trwałość i długie użytkowanie
-
Uniwersalne gniazda E27 pozwalają dobrać żarówki LED według własnych potrzeb
Idealna nad stołem w jadalni, nad wyspą kuchenną lub w salonie. Lampa SOPEL 3 zwis prosty szary beż 41452 wprowadza do wnętrza subtelny, designerski akcent i przytulną atmosferę.
Dane techniczne
| KOLOR | szary beż |
| Podział świecenia | tak |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wysokość | max 80 cm |
| Średnica klosza | 2,5 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Głębokość | 5 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Źródło światła | 3XG9 MAX 3W LED |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Wysokosć klosza | 50 cm |
