Plafon Sopel 1 Krótki czarny 33159
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa SOPEL 1 krótki czarny (33159) to nowoczesny plafon w formie wąskiej tuby, który doskonale sprawdzi się w minimalistycznych i industrialnych wnętrzach. Smukła, cylindryczna oprawa w eleganckim czarnym kolorze nadaje pomieszczeniu stylowego charakteru i pozwala precyzyjnie skierować światło tam, gdzie jest potrzebne.
Dzięki regulowanemu spotowi lampa umożliwia kierowanie strumienia światła, co sprawia, że idealnie nadaje się do oświetlenia punktowego – np. nad blatem kuchennym, w korytarzu, salonie czy biurze. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że model ten świetnie sprawdzi się także w pomieszczeniach z niższym sufitem.
-
nowoczesna tubowa forma (spot)
-
elegancki czarny kolor pasujący do wielu aranżacji
-
możliwość regulacji kierunku światła
-
idealna do kuchni, salonu, korytarza lub biura
-
kompatybilna z żarówkami LED G9
Dane techniczne
| Głębokość | 5 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 x G9 max 3W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | czarny |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| wysokość klosza | 15 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Średnica klosza | 2,5 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
