Lampa wisząca rurki sople czarna SOPEL 5 PROSTY 33615
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33615
- Seria: Sopel
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Sopel
- Kolor: czarny
- Kolor klosza / abażuru: czarny
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 4W LED
- Ilość źródeł światła: 5
- Wysokość: max 80 cm
- Szerokość: 5 cm
- Głębokość: 5 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Wysokość klosza: 50 cm
- Podział świecenia: Tak
Dane techniczne
| Wys/szer / średnica klosza | 50 * 2,5 cm |
| KOLOR | id_1 |
| Głębokość | 5 cm |
| Wysokość | max 80 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Szerokość | 60 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny |
| Liczba żródeł światła | 5 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
