Lampa wisząca sople rurki biało-złota SOPEL DUE 5 / 33238
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33238
- Seria: Sopel DUE
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Sopel Due
- Kolor: biały. złoty
- Kolor klosza / abażuru: biały. złoty
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 5
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 4W LED
- Wysokość: maks. 100 cm
- Szerokość: 25 cm
- Głębokość: 25 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
Dane techniczne
| Barwa klosza | biały / złoty |
| Liczba żródeł światła | 5 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_2 |
| Wys/szer / średnica klosza | 50 * 2,5 cm |
| Wysokość | max 100 cm |
| Głębokość | 25 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | stal lakierowana| stal mosiądzowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
