Lampa wisząca rurki sople biała SOPEL 3 PROSTY 33402
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33402
- Seria: Sopel
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Sopel
- Kolor: biały
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 4W LED
- Ilość źródeł światła: 3
- Wysokość: 80 cm
- Szerokość: 38 cm
- Głębokość: 5 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Wysokość klosza: 50 cm
- Podział świecenia: Nie
Dane techniczne
| Szerokość | 38 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 3 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wys/szer / średnica klosza | 50 * 2,5 cm |
| KOLOR | id_2 |
| Głębokość | 5 cm |
| Wysokość | max 80 cm |
