Menu
Producenci
Lampa wisząca Nox red 3xE27 / 9319
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nadaj swojemu wnętrzu energii i charakteru dzięki lampie wiszącej Nox Red z trzema punktami światła. Jej intensywny, czerwony kolor w połączeniu z minimalistycznym designem tworzy odważną i stylową kompozycję.
Idealna nad stołem w jadalni, w salonie czy kuchni, Nox Red nie tylko doskonale oświetla przestrzeń, ale również staje się wyrazistym elementem dekoracyjnym.
To połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu, które wnosi do wnętrza dynamikę, styl i wyjątkowy klimat.
Dane techniczne
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość podstawy | 40 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 max 15W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| KOLOR | czerwony |
| wysokość klosza | 13 cm , 16 cm , 19 cm |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Szerokość klosza | 20 cm , 30 cm , 40 cm |
