Menu
Producenci
Lampa wisząca Nox beige 1xE27 / 9327
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wprowadź do swojego wnętrza harmonię i przytulny klimat dzięki lampie wiszącej Nox Beige. Jej delikatny, neutralny odcień oraz minimalistyczna forma tworzą elegancką i ponadczasową kompozycję.
Idealna do kuchni, jadalni, salonu czy przestrzeni biurowych, Nox Beige stanowi stylowy, a zarazem funkcjonalny element oświetlenia, który podkreśla charakter wnętrza.
To połączenie prostoty i nowoczesnego designu, które wnosi do przestrzeni ciepło, spokój i harmonijny styl.
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| wysokość klosza | 16 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 10W LED |
| KOLOR | beżowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
