Menu
Producenci
Lampa wisząca Nox beige 3xE27 / 9330
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stwórz jasną i harmonijną przestrzeń dzięki lampie wiszącej Nox Beige z trzema punktami światła. Jej delikatny, neutralny kolor oraz minimalistyczna forma wprowadzają do wnętrza elegancję i przytulny klimat.
Idealna nad stołem w jadalni, w salonie czy kuchni, Nox Beige stanowi efektowny element dekoracyjny, który jednocześnie doskonale rozświetla przestrzeń.
To połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności, które wnosi do wnętrza ciepło, spokój i ponadczasowy styl.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 max 10W LED |
| KOLOR | beżowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| wysokość klosza | 16 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
