Menu
Producenci
Lampa wisząca Nox green 3xE27 / 9539
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Nox Green 9539 to nowoczesna oprawa oświetleniowa w stylowym, zielonym odcieniu, który wprowadza do wnętrza świeżość i naturalny charakter. Dzięki trzem źródłom światła doskonale sprawdzi się jako główne oświetlenie w większych pomieszczeniach.
Model wyposażony jest w trzy oprawki z gwintem E27, co umożliwia zastosowanie dowolnych żarówek – zarówno LED, jak i dekoracyjnych. Pozwala to na łatwe dopasowanie intensywności oraz barwy światła do indywidualnych potrzeb oraz charakteru aranżacji.
Lampa świetnie odnajdzie się w salonie, jadalni, kuchni czy przestrzeni typu open space, zapewniając równomierne i funkcjonalne oświetlenie. Zielony kolor doskonale komponuje się z drewnem, bielą oraz czarnymi dodatkami, podkreślając nowoczesny i przytulny klimat wnętrza. Zielone oświetlenie jest często wybierane do aranżacji inspirowanych naturą, ponieważ wprowadza spokój i harmonię do przestrzeni .
Lampa Nox Green 9539 to połączenie funkcjonalności i modnej kolorystyki, które nadaje wnętrzu świeży, elegancki i harmonijny charakter.
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| wysokość klosza | 16 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 max 10W LED |
| KOLOR | zielony |
| Zawiera źródło światła | Nie |
