Menu
Producenci
Lampa wisząca Nox ornge 1xE27 / 8034
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Nox w intensywnym odcieniu pomarańczowym to propozycja dla osób ceniących nowoczesny design i wyraziste akcenty kolorystyczne we wnętrzu. Ciepły, energetyczny kolor w połączeniu z minimalistyczną formą lampy wprowadza do pomieszczenia przytulną i radosną atmosferę, pełniąc jednocześnie funkcję dekoracyjną.
Model wyposażony jest w jedno źródło światła z gwintem E27, co pozwala na zastosowanie zarówno klasycznych, jak i energooszczędnych żarówek LED. Dzięki temu można dopasować barwę i intensywność światła do indywidualnych potrzeb.
Subtelne rozproszenie światła sprawia, że lampa Nox orange tworzy przyjemną, komfortową atmosferę, idealną do salonu, jadalni, kuchni czy sypialni. Solidne wykonanie i staranne wykończenie gwarantują trwałość oraz elegancki wygląd przez wiele lat.
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 120 cm |
| wysokość klosza | 16 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 36 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| KOLOR | orange |
| Zawiera źródło światła | Nie |
