Menu
Producenci
Lampa wisząca Nox burgundy 1xE27 / 9456
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Nox Burgundy 9456 to stylowa oprawa oświetleniowa w eleganckim, głębokim odcieniu burgundu. Jej nowoczesna, minimalistyczna forma sprawia, że świetnie komponuje się z aranżacjami w stylu modern, skandynawskim oraz soft loft, dodając im wyrazistego charakteru.
Model przeznaczony jest na jedno źródło światła z gwintem E27, co pozwala na swobodny dobór żarówki – zarówno LED, jak i dekoracyjnej. Dzięki temu można łatwo dopasować barwę oraz intensywność światła do indywidualnych potrzeb i klimatu wnętrza.
Lampa idealnie sprawdzi się w salonie, jadalni, kuchni czy sypialni, tworząc przyjemną, nastrojową atmosferę. Burgundowy kolor wprowadza do przestrzeni elegancję, głębię i designerski akcent.
Lampa Nox Burgundy 9456 to połączenie prostoty i wyrazistego koloru, które nadaje wnętrzu wyjątkowy, elegancki charakter.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | burgund |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| wysokość klosza | 13 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 10W LED |
