Menu
Producenci
Lampa wisząca Nox beige 3xE27 / 9331
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wprowadź do swojego wnętrza ciepło i subtelną elegancję dzięki lampie wiszącej Nox Beige z trzema punktami światła. Jej delikatny, neutralny kolor oraz minimalistyczny design tworzą przytulną i stylową atmosferę.
Idealna nad stołem w jadalni, w salonie czy kuchni, Nox Beige doskonale oświetla przestrzeń, jednocześnie stanowiąc elegancki element dekoracyjny.
To połączenie prostoty i funkcjonalności, które wnosi do wnętrza harmonię, spokój i ponadczasowy styl.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| KOLOR | beżowy |
| wysokość klosza | 13 cm , 16 cm , 19 cm |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Szerokość klosza | 20 cm , 30 cm , 40 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość podstawy | 40 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 max 15W LED |
