Zestaw Oprawa Hermetyczna 2x120cm + Odbłyśnik
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 127.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12 |
| GWINT | T8 G13 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| Uziemienie | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 96mm |
| MATERIAŁ | HIPS PODSTAWA+PS KLOSZ+ALU ODBŁYŚNIK |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| MARKA | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.8 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA NETTO | 0.62kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| NOWOŚCI | 24 |
| WAGA BRUTTO | 0.86kg |
| KOLOR | Szary |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 1270mm |
| Led zintegrowany | Nie |
