OPRAWA HERMETYCZNA 2x120cm pod świetlówkę LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Miejsca, które są narażone na działanie trudnych warunków, takich jak wilgoć, kurz czy opady atmosferyczne powinny być wyposażone w specjalny rodzaj oświetlenia. Jeśli zależy Ci na solidnej konstrukcji, która zapewni Ci długoletnie użytkowanie, postaw na sprawdzone rozwiązanie, jakim jest prezentowana oprawa hermetyczna. Produkt ten wyróżnia wzorowa odporność na wilgoć oraz opady, w związku z czym z powodzeniem wykorzystasz go do oświetlenia wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Model z niniejszej serii jest również znakomicie zabezpieczony przed działaniem kurzu, dzięki czemu świetnie sprawdzi się we wnętrzach, takich jak warsztat czy lakiernia proszkowa. Oprawa hermetyczna jest łatwa w montażu – zamontujesz ją samodzielnie za pomocą podstawowych narzędzi.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | ABS |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1260 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.95kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 1.06kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 120 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.60 kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| KOLOR | Szary |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 120 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1260 mm |
| MATERIAŁ | ABS |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.95kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 1.06kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.60 kg |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| KOLOR | Szary |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
