Oprawa Hermetyczna Led Gin 48W 150cm 5200lm 4000K IP65
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.795kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 150° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| KOLOR | Szary |
| RODZINA LAMP | GIN, RODZINA LAMP |
| CRI [RA] | ≥80 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| MOC | 48W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 5200lm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.2kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1500mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 0.778kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
