OPRAWA HERMETYCZNA 2x120cm pod świetlówkę LED Z ODBŁYŚNIKIEM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Miejsca, które są narażone na działanie trudnych warunków, takich jak wilgoć, kurz czy opady atmosferyczne powinny być wyposażone w specjalny rodzaj oświetlenia. Jeśli zależy Ci na solidnej konstrukcji, która zapewni Ci długoletnie użytkowanie, postaw na sprawdzone rozwiązanie, jakim jest prezentowana oprawa hermetyczna. Produkt ten wyróżnia wzorowa odporność na wilgoć oraz opady, w związku z czym z powodzeniem wykorzystasz go do oświetlenia wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Model z niniejszej serii jest również znakomicie zabezpieczony przed działaniem kurzu, dzięki czemu świetnie sprawdzi się we wnętrzach, takich jak warsztat czy lakiernia proszkowa. Oprawa hermetyczna jest łatwa w montażu – zamontujesz ją samodzielnie za pomocą podstawowych narzędzi.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| WAGA NETTO | 0.90 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1270 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 1 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 120 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.80 kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 6szt |
| KOLOR | Szary |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 2x18W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | G13 |
