Zestaw Oprawa Hermetyczna 2x120cm + Odbłyśnik + 2x18W 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Miejsca, które są narażone na działanie trudnych warunków, takich jak wilgoć, kurz czy opady atmosferyczne powinny być wyposażone w specjalny rodzaj oświetlenia. Jeśli zależy Ci na solidnej konstrukcji, która zapewni Ci długoletnie użytkowanie, postaw na sprawdzone rozwiązanie, jakim jest prezentowana oprawa hermetyczna. Produkt ten wyróżnia wzorowa odporność na wilgoć oraz opady, w związku z czym z powodzeniem wykorzystasz go do oświetlenia wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Model z niniejszej serii jest również znakomicie zabezpieczony przed działaniem kurzu, dzięki czemu świetnie sprawdzi się we wnętrzach, takich jak warsztat czy lakiernia proszkowa. Oprawa hermetyczna jest łatwa w montażu – zamontujesz ją samodzielnie za pomocą podstawowych narzędzi.
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 130.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| NOWOŚCI | BANER NOWOŚCI |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| KOLOR | Szary |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2x1850lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13kg |
| MOC | 2X18W LED |
| GWINT | T8 G13 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1270mm |
| MATERIAŁ | HIPS podstawa+PS klosz |
| KĄT ŚWIECENIA | 270° |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 1.05kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 96mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 15000H |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 1.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| CRI [RA] | 82 |
