Oprawa Hermetyczna Led Gin 36W 120cm 3850lm 4000K IP65
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1200mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| WAGA NETTO | 0.588kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 150° |
| WAGA BRUTTO | 0.605kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| RODZINA LAMP | GIN, RODZINA LAMP |
| CRI [RA] | ≥80 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| KOLOR | Szary |
| NOWOŚCI | 24 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3850lm |
| MOC | 36W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 8.8kg |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
