Lampa wisząca rurka SOPEL LUX 7 koło czarno-złoty szczotkowany 40740
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40740
- Seria: SOPEL LUX
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: lampa
- Kolekcja: SOPEL LUX
- Kolor: czarny/złoty
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 7 x G9 max 3W Led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: stal mosiądzowana
- Wysokość klosza: 50 cm
- Wysokość: max 130 cm
- Głębokość: 25 cm
- Szerokość: 25 cm
Dane techniczne
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 50 x 2,5 cm |
| Wysokość | max 130 cm |
| Głębokość | 25 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | stal mosiądzowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | złoty |
| Liczba żródeł światła | 7 x G9 max 12W led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
