Lampa wisząca rurka SOPEL LUX 1 czarno-złoty szczotkowany 40737
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40737
- Seria: SOPEL LUX
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: lampa
- Kolekcja: SOPEL LUX
- Kolor: czarny/złoty
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1 x G9 max 3W Led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: stal mosiądzowana
- Wysokość klosza: 50 cm
- Długość: 70 cm
- Wysokość: max 130 cm
- Głębokość: 6 cm
- Szerokość: 6 cm
Dane techniczne
| Szerokość | 6 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | stal mosiądzowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | złoty |
| Liczba żródeł światła | 1 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 50 x 2,5 cm |
| Wysokość | max 130 cm |
| Głębokość | 6 cm |
