Kinkiet rurka SOPEL LUX 2 czarno-złoty szczotkowany 40742
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40742
- Seria: SOPEL LUX
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Kinkiet
- Kolekcja: SOPEL LUX
- Kolor: czarny/złoty
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 2 x G9 max 3W Led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: stal mosiądzowana
- Wysokość: 38 cm
- Szerokość: 10 cm
- Głębokość: 6,5 cm
Dane techniczne
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 1 * 18, 1*10 / 2,5 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Głębokość | 6,5 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Materiał klosza | stal mosiądzowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | złoty |
| Liczba żródeł światła | 2 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
