Lampa wisząca rurka SOPEL LUX 1 czarno-srebrna 40730
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40730
- Seria: SOPEL LUX
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: lampa
- Kolekcja: SOPEL LUX
- Kolor: czarny/srebrny
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1 x G9 max 3W Led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: stal niklowana
- Wysokość klosza: 50 cm
- Długość: 70 cm
- Wysokość: max 130 cm
- Głębokość: 6 cm
- Szerokość: 6 cm
funkcjonalność, które sprawdzą się w takich pomieszczeniach, jak salon, kuchnia czy nawet łazienka dla gości. Oprawa przyciągnie wzrok i będzie idealnym akcentem dekoracyjnym
każdej przestrzeni, również przestrzeni komercyjnych: restauracje, hotele. Doskonale komponuje się z wnętrzami klasycznymi i nowoczesnymi. Stanowi idealny dodatek
dekoracyjny, który przykuwa uwagę i podkreśla prestiż danego miejsca. Lampa wisząca w kształcie sopla wykonana jest z wysokiej jakości metali. Zastosowane do
produkcji materiały stanowią gwarancję odporności lampy na codzienne użytkowanie długotrwałego, estetycznego wyglądu. Pojedynczy sopel jest źródłem delikatnego światła tworzącego przyjemną atmosferę w pomieszczeniu. Możliwość regulacji długości zawieszenia pozwala na idealne dopasowanie lampy do różnych wysokości pomieszczeń i preferencji aranżacyjnych.
W zależności od wybranego wariantu sople dostępne są w kolorze srebrnym (materiał: nikiel) oraz w kolorze złotym (materiał: stal mosiądzowana). Pozostałe elementy każdego wariantu oprawy wykonane są ze stali lakierowanej w kolorze czarnym.
Dane techniczne
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 50 * 2,5 cm |
| Wysokość | max 130 cm |
| Głębokość | 6 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | stal niklowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | srebrny |
| Liczba żródeł światła | 1 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
