Lampa wisząca rurka SOPEL LUX 3 czarno-srebrna 40731
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40731
- Seria: SOPEL LUX
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: lampa
- Kolekcja: SOPEL LUX
- Kolor: czarny/srebrny
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 3 x G9 max 3W Led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: stal niklowana
- Wysokość klosza: 50 cm
- Wysokość: max 130 cm
- Głębokość: 16 cm
- Szerokość: 16 cm
okrągłej podsufitce, z których każdy umieszczony jest na innej wysokości. Dzięki takiemu, przemyślanemu ułożeniu lampa wygląda zachwycająco. Pomimo mosiężnego wykończenia
subtelnie i harmonijnie wpasowuje się niemalże w każdy styl aranżacyjny wnętrza podkreślając jego wyjątkowy charakter. Lampa wisząca SOPEL LUX 3 KOŁO z trzema soplami posiada możliwość regulacji długości. Dzięki temu idealnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych (salon, kuchnia), jak również miejscach komercyjnych (hotele, restauracje). Wykonana jest z wysokiej jakości metali, co stanowi gwarancję odporności lampy na codzienne użytkowanie oraz długotrwałego, estetycznego wyglądu. Każdy z sopli jest źródłem delikatnego światła, które tworzy przyjemną atmosferę wnętrza. W zależności od wybranego wariantu sople dostępne są w kolorze srebrnym (materiał: nikiel) oraz w kolorze złotym (materiał: stal mosiądzowana). Pozostałe elementy każdego wariantu oprawy wykonane są ze stali lakierowanej w kolorze czarnym.
Dane techniczne
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 50 * 2,5 cm |
| Wysokość | max 130 cm |
| Głębokość | 16 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | stal niklowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | srebrny |
| Liczba żródeł światła | 3 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
