Lampa wisząca rurka SOPEL LUX 7 długi czarno-srebrny 40746
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40746
- Seria: SOPEL LUX
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: lampa
- Kolekcja: SOPEL LUX
- Kolor: czarny/srebrny
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 7 x G9 max 3W Led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: stal niklowana
- Wysokość klosza: 75 cm
- Wysokość: max 155 cm
- Głębokość: 25 cm
- Szerokość: 25 cm
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | 7 x G9 max 12W led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Wys/szer / średnica klosza | 75 * 2,5 cm |
| KOLOR | id_1 |
| Głębokość | 25 cm |
| Wysokość | max 155 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | stal niklowana |
| Szerokosć | 25 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | srebrny |
