Lampa wisząca CADIZ K 1018/1/Z
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca CADIZ K 1018/1/Z to klasyczna oprawa oświetleniowa wykonana z aluminium malowanego proszkowo oraz dekoracyjnego szkła lodowego. Źródło światła mocowane jest za pomocą gwintu E27, co pozwala na zastosowanie energooszczędnych żarówek LED i daje możliwość doboru dowolnych parametrów świecenia, takich jak moc, kąt świecenia i barwa światła.
Wyraziste wzornictwo lampy idealnie wkomponuje się w otoczenie wiejskiego domku, do którego udajemy się na weekendowy odpoczynek. Oprawa przeznaczona jest do oświetlenia wejścia do domu, ganku, balkonu, uprzyjemniając nam czas spędzany wieczorem w altanie lub wiacie ogrodowej.
Oprawa wykonana jest z trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów.
W serii lamp CADIZ można zamówić także kinkiety i lampy stojące.
Dane techniczne
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Wysokość | 71 cm |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło lodowe |
| Głębokość | 18,5 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 43 |
