Lampa ogrodowa Cadiz K 5002/1/Z
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stylowa lampa stojąca CADIZ K5002/1/Z, o wysokości 146 cm, wykonana jest z lakierowanego proszkowo aluminium oraz ozdobnego szkła lodowego.
Źródło światła jest mocowane za pomocą gwintu E27, co umożliwia zastosowanie energooszczędnej żarówki LED oraz dostosowanie parametrów świecenia, takich jak moc, kąt i barwa światła.
Ta lampa doskonale wpisuje się w estetykę tradycyjnych domów i ogrodów. Oprawy stojące pozwalają na oświetlenie chodników prowadzących do domu, parkingu, tarasu oraz ogrodu, a także na podkreślenie elementów dekoracyjnych i użytkowych, takich jak rzeźby, fontanny, ławki i wiaty.
Materiały użyte w produkcji zapewniają spokojne użytkowanie lampy przez wiele lat i chronią ją przed wpływem zmiennych warunków atmosferycznych.
Oprawę można zamontować za pomocą dołączonych kołków montażowych na twardych powierzchniach, takich jak beton, kostka brukowa, drewniane tarasy, oraz na nieutwardzonym terenie, stosując dodatkowo fundament betonowy (dostępny w sprzedaży).
W serii lamp CADIZ dostępne są również wersje wiszące, kinkietowe oraz stojące w 4 wariantach wysokości.
Dane techniczne
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Wysokość | 146 cm |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło lodowe |
| Głębokość | 31 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 43 |
