Lampa kinkiet CADIZ K 3012/1/Z
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stylowy, klasyczny kinkiet CADIZ 3012/1/Z jest wykonany z lakierowanego proszkowo aluminium oraz ozdobnego szkła lodowego. Źródło światła mocowane jest za pomocą gwintu E27, dając możliwość zastosowania energooszczędnej żarówki LED oraz wyboru dowolnych parametrów świecenia, takich jak moc, kąt świecenia i barwa światła.
Ciekawa forma kinkietu pozwoli udekorować i oświetlić elewację domu wykonanego z drewna, cegły lub pokrytego tynkiem mineralnym.
Materiały zastosowane w konstrukcji oprawy cechują się doskonałą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne.
W serii lamp CADIZ możemy zamówić również wersję wiszącą oraz stojącą w 4 wariantach wysokości.
Dane techniczne
| Szerokość | 18,5 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło lodowe |
| Głębokość | 23,5 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 43 |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Wysokość | 41 cm |
