Lampa ogrodowa CADIZ K 5002/2/Z
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stylowa lampa stojąca CADIZ K5002/2/Z, o wysokości 116 cm, wykonana jest z lakierowanego proszkowo aluminium oraz wyposażona w szybki z ozdobnego szkła lodowego.
Źródło światła mocowanie jest za pomocą gwintu E27 dając możliwość zastosowania energooszczędnej żarówki LED oraz wyboru dowolnych parametrów świecenia takich jak moc, kąt świecenia i barwa światła.
Ta lampa doskonale pasuje do domów i ogrodów o tradycyjnej architekturze. Oprawy stojące umożliwiają oświetlenie ciągów komunikacyjnych prowadzących do domów, parkingów, tarasów oraz ogrodów, a także podkreślenie elementów dekoracyjnych i użytkowych, takich jak rzeźby, fontanny, ławki i wiaty.
Lampę można zamontować za pomocą dołączonych kołków montażowych na twardych powierzchniach, takich jak beton, kostka brukowa, drewniane tarasy, oraz na nieutwardzonym terenie, stosując dodatkowo fundament betonowy (dostępny w sprzedaży).
W serii lamp CADIZ możemy zamówić również wersje wiszącą, kinkiet oraz stojącą w 4 wariantach wysokości.
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | 43 |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Wysokość | 116 cm |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło lodowe |
| Głębokość | 31 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
