Lampa ogrodowa Cadiz K 4011/1/Z
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stylowa lampa stojąca CADIZ K4011/1/Z o wysokości 53 cm wykonana jest z malowanego proszkowo aluminium i dekoracyjnego szkła lodowego.
Rozmiar lampy K 4011/1/Z pozwala na montaż w miejscach takich jak schody prowadzące do budynku, ozdobne murki lub wielopoziomowe tarasy ziemne. Zastosowanie wymiennego źródła światła, jakim jest żarówka montowana na gwint E27, rozszerza możliwość aranżacji oświetlenia, dostosowując moc i barwę światła do miejsca, w którym oprawa zostanie zamontowana. Żarówkę należy zakupić we własnym zakresie.
Lampę można zamontować za pomocą dołączonego zestawu na twardej powierzchni, takiej jak beton, kostka brukowa, drewniane tarasy, oraz na nieutwardzonym terenie, stosując fundament betonowy.
Zastosowanie w konstrukcji aluminium i szkła sprawia, że lampa będzie odporna na zmienne warunki atmosferyczne.
W serii lamp CADIZ dostępne są również wersje wiszące, kinkietowe oraz stojące w 4 wariantach wysokości.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło lodowe |
| Głębokość | 27 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 43 |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Wysokość | 53 cm |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
