Lampa ogrodowa CADIZ K 5002/3/Z
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stylowa lampa stojąca CADIZ K5002/3/Z o wysokości 86 cm wykonana jest z malowanego proszkowo aluminium i dekoracyjnego szkła lodowego.
Oprawa posiada pojedyncze źródło światła w postaci żarówki montowanej na gwint E27 o maksymalnej mocy 60W, pozostawiając państwu wybór mocy i barwy światła według własnego uznania, najlepszym wyborem będzie zastosowanie energooszczędnych żarówek LED.
Lampa z powodzeniem oświetli alejki w ogrodzie, ścieżki prowadzące do posesji, oraz wszelkiego rodzaju przestrzeń użytkową wokół zabudowań.
Lampę możemy zamontować za pomocą dołączonych kołków montażowych na twardej powierzchni takiej jak beton, kostka brukowa, drewniane tarasy, oraz na nieutwardzonym terenie stosując dodatkowo fundament betonowy (posiadamy w sprzedaży).
Materiały użyte do produkcji pozwalają na bezpieczne użytkowanie lampy przez lata i chronią ją przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi.
W serii lamp CADIZ możemy zamówić również wersje wiszące, kinkietowe oraz stojące w 4 wariantach wysokości.
Dane techniczne
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Wysokość | 86 cm |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy szybki - szkło lodowe |
| Głębokość | 31 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 43 |
