Lampa ogrodowa Inox Kwadratowa SS802-450
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
INOX SS802-450 to prostokątna stojąca oprawa oświetleniowa o eleganckim, nowoczesnym a zarazem prostym designie doskonale komponując się z różnymi stylami architektonicznymi, stanowiąc dodatkowo atrakcyjny element dekoracyjny.
Doskonale sprawdzi się do oświetlenia różnorodnych przestrzeni zewnętrznych, takich jak ścieżki, chodniki, tarasy oraz parkingi. Z powodzeniem można ja również wykorzystać do oświetlenia terenów wokół restauracji, biura oraz firmy.
Została wyprodukowana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dodatkowo zabezpieczonej lakierem bezbarwnym, co gwarantuje jej trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.
Klosz lampy, utrzymany w białym kolorze, rozprasza światło w sposób delikatny i stonowany, tworząc przyjemną atmosferę oświetlenia, która nie razi ani nie oślepia, lecz łagodnie rozświetla otoczenie.
Źródłem światła jest montowana na gwint E27 żarówka (brak w zestawie) dająca możliwość wyboru we własnym zakresie parametrów takich jak moc i barwa światła poprzez zastosowanie nowoczesnej energooszczędnej żarówki LED.
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | 44 |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 40 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - stal nierdzewna klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Głębokość | 8 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 40 W, 230 V |
