Lampa ogrodowa Inox Black ST 022-650
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
INOX ST 022-650 BL to stojąca lampa oświetleniowa w czarnym kolorze, cechująca się eleganckim, nowoczesnym, a jednocześnie prostym wzornictwem, które doskonale współgra z różnorodnymi stylami architektonicznymi, będąc jednocześnie atrakcyjnym elementem dekoracyjnym. Lampa o wysokości 65 cm i średnicy 7,5 cm została wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej, dodatkowo pokrytej warstwą lakieru proszkowego, co zwiększa jej odporność na uszkodzenia i zarysowania.
Biały klosz lampy emituje delikatne, łagodne światło, idealnie oświetlając ścieżki, chodniki, tarasy, parkingi oraz otoczenie restauracji, biur i firm. Źródłem światła jest żarówka E27 (brak w zestawie), umożliwiająca wybór parametrów, takich jak moc i barwa światła, dzięki zastosowaniu nowoczesnej i energooszczędnej żarówki LED.
Lampa występuje w trzech różnych wysokościach: 110 cm, 65 cm, 45 cm, oraz dwóch wariantach kolorystycznych: czarnej i srebrnej.
Dane techniczne
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 40 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - stal nierdzewna lakierowana proszkowo klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 40 W, 230 V |
| Średnica | 7,5 cm |
| KOLOR | czarny |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| Wysokość | 65 cm |
