Lampa ogrodowa Inox Black ST022-1100
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
INOX ST 022-1100 BL to stojąca oprawa oświetleniowa w kolorze czarnym, która dzięki swojemu eleganckiemu, nowoczesnemu, a zarazem prostemu designowi doskonale komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi, stanowiąc również atrakcyjny element dekoracyjny.
Lampa o wysokości 110 cm i średnicy 7,5 cm wykonana jest ze stali nierdzewnej, a dodatkowo zabezpieczona lakierem proszkowym, co zwiększa jej odporność na zniszczenia i zadrapania. Biały klosz lampy emituje delikatne, stonowane światło.
Idealnie nadaje się do oświetlenia ścieżek, chodników, tarasu, parkingów oraz terenów wokół restauracji, biur i firm. Źródłem światła jest żarówka montowana na gwint E27 (brak w zestawie), co daje możliwość wyboru mocy i barwy światła według własnych preferencji poprzez zastosowanie nowoczesnej, energooszczędnej żarówki LED.
Występuje w trzech wariantach wysokości: 110 cm, 65 cm, 45 cm oraz w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej.
Dane techniczne
| Średnica | 7,5 cm |
| KOLOR | czarny |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| Wysokość | 110 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 40 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - stal nierdzewna lakierowana proszkowo klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 40 W, 230 V |
