Lampa kinkiet Inox Black ST 021
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Inox Black ST 021 BL to kinkiet wykonany ze stali nierdzewnej, który dzięki temu, że jest lakierowany proszkowo jest jeszcze bardziej odporny na zniszczenia i zadrapania.
Kinkiet nierdzewny w kolorze czarnym to eleganckie oświetlenie w nowoczesnym a zarazem prostym designie doskonale komponując się z różnymi stylami architektonicznymi, stanowiąc dodatkowo atrakcyjny element dekoracyjny.
Mleczny klosz lampy skierowany jest pod kątem w stosunku do elewacji emituje delikatne, stonowane światło.
Występują dwie wersje kolorystyczne: czarna, srebrna.
Doskonale oświetli: drzwi wejściowe, numer budynku, ganek, altanę, elewację w domu oraz w obiektach biurowych i przemysłowych.
Źródłem światła jest montowana na gwint E27 żarówka (brak w zestawie) dająca możliwość wyboru we własnym zakresie parametrów takich jak moc i barwa światła poprzez zastosowanie nowoczesnej energooszczędnej żarówki LED.
Dane techniczne
| Klosz | biały |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 40 W, 230 V |
| KOLOR | czarny |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 7,5 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 40 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - stal nierdzewna lakierowana proszkowo klosz - poliwęglan |
