Lampa kinkiet Inox Kwadratowa SS802-A
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Inox SS802-A to kinkiet o eleganckim, prostokątnym wzornictwie, wykonany z trwałej stali nierdzewnej, dodatkowo zabezpieczony lakierem bezbarwnym, który wzmacnia jego odporność na warunki atmosferyczne.
Ten kinkiet nierdzewny prezentuje się niezwykle nowocześnie i elegancko, doskonale wpasowując się w różnorodne style architektoniczne, jednocześnie pełniąc funkcję atrakcyjnego elementu dekoracyjnego.
Jego klosz w białym kolorze emituje delikatne, stonowane światło, tworząc przyjemną atmosferę wokół.
Doskonale oświetli: drzwi wejściowe, numer budynku, ganek, altanę, elewację w domu oraz w obiektach biurowych i przemysłowych.
Źródłem światła jest montowana na gwint E27 żarówka (brak w zestawie), co daje możliwość wyboru parametrów takich jak moc i barwa światła, poprzez zastosowanie nowoczesnej, energooszczędnej żarówki LED.
Występują dwie wersje kolorystyczne: czarna, srebrna.
Dane techniczne
| Szerokość | 8 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 40 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - stal nierdzewna klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Głębokość | 12,5 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 40 W, 230 V |
| Wysokość | 34 cm |
| Klasa szczelności IP | 44 |
