Lampa ogrodowa Inox Kwadratowa Black SS802-450 BL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
INOX SS802-450 BL to prostokątna stojąca oprawa oświetleniowa w czarnym kolorze o eleganckim, nowoczesnym a zarazem prostym designie doskonale komponując się z różnymi stylami architektonicznymi, stanowiąc dodatkowo atrakcyjny element dekoracyjny.
Wykonana jest ze stali nierdzewnej, dodatkowo zabezpieczona lakierem proszkowym zwiększającym odporność na zniszczenia i zadrapania.
Klosz lampy w białym kolorze emituje delikatne, stonowane światło.
Doskonale oświetlać będzie ścieżki wokół domu, taras, parking, jak również otoczenie restauracji, biura oraz firmy.
Źródłem światła jest montowana na gwint E27 żarówka (brak w zestawie) dająca możliwość wyboru we własnym zakresie parametrów takich jak moc i barwa światła poprzez zastosowanie nowoczesnej energooszczędnej żarówki LED.
Dane techniczne
| Klosz | biały |
| Głębokość | 8 cm |
| KOLOR | czarny |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 40 W, 230 V |
| Wysokość | 45 cm |
| Klasa szczelności IP | 44 |
| Szerokość | 8 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 40 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - stal nierdzewna lakierowana proszkowo klosz - poliwęglan |
