Menu
Producenci
Plafon z żywicy srebrny-czarny Solaris M 40626
Dostępność:
duża ilość
Cena:
499,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_14 |
| Wys/szer / średnica klosza | 48 * 47 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Szerokość | 48 cm |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny|srebrny |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
