Menu
Producenci
Plafon duży klosz biało-złoty Solaris XL 40614
Dostępność:
duża ilość
Cena:
1 649,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | id_2 |
| Wys/szer / średnica klosza | 89 * 85 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Głębokość | 85 cm |
| Szerokość | 89 cm |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały / złoty |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
